TÜM KATEGORİLER

Gold Kahve Jacobs 500 gr.

Görsel 1
DepoPuan : 427
Fiyat:
426,99 TL + KDV
Aynı Gün Kargo

Jacobs Cronat Gold Hazır Kahve 500 gr buyuk 1
Öne Çıkan Özellikler 

  • 500 gr ekonomik paket
  • Kahve makineleri için uygun
  • Mükemmel Jacobs kalitesi
  • Yumuşak içim lezzeti


Ürün Hakkında


Ürün Özellikleri Nelerdir?

Günlük koşturmacanın içinde verilen küçük molalar insanı motive eder. Yoğun geçen günün arasında ya da sonunda içilen kahveler, tüm molalar içinde en lezzetli olanlarıdır. Kafein içeriği nedeni ile çalışma odağını da yüksek tutar. Kendine özel egzotik tadı ile insanı rahatlatır. Kahve içmek, tarih boyunca insanların yaptığı keyifli aktiviteler arasındaki yerini hep korumuştur.

Verilen molalarda, çalışma sırasında ya da tamamen keyfi nedenler ile kahve her zaman en çok tüketilen içecekler arasında olmuştur. Kahve içmenin bahanesi saymakla bitmez. Bir kahvenin her zaman bin yıllık hatırı olacaktır.

Jacobs cronat gold hazır kahve, hızlı akan gün içinde pratik hazırlanışı sayesinde kahve keyfini almanın en lezzetli yoludur. Jacobs cronat gold, Dünyanın farklı yerlerinde yetiştirilen kahve çekirdeklerinin toplanmasıyla yapılır. Kızgın güneşin altında günlerce bekletilen çekirdekler, tüm bileşenlerini içinde muhafaza eder. Böylece, aromaları ve tatlarını korumuş olurlar. En doğal ortamlarda gereken ısı sağlanarak kavrulma işlemi gerçekleştirilir ve titizlikle öğütülür.

Tüm yapım süreci özen ile hazırlanan Jacobs cronat gold hazır kahve; yoğun çalışmalarda, sabahları kalkıldığında, kahvaltıda, akşam muhabbetlerinde, kısacası her anda eşsiz lezzet deneyimi sunar. Fazla gramajı ile uzun süre kullanılabilir. Kahve makinelerine uyum göstererek her çeşit kahve için kullanılabilir. Şık ambalajı raflara hava katarken, korunaklı yapısı ile kahvenin bozulmasına engel olur. Sahip olduğu her özellik, Jacobs kalitesini deneyimlemeye fırsat tanır.

Aşağıdaki tabloda Jacobs cronat gold hazır kahvenin detaylı özelliklerine yer verilmiştir.

Marka Jacobs
Model Hazır Kahve
Ürün Kodu JC201
Miktar 500 gr


Jacobs Cronat 500 gr Gold Hazır Kahve Ekonomik midir?

Jacobs cronat gold, sahip olduğu fazla gramajının yanı sıra, oldukça uygun fiyatlar ile alınabilir. Güncel piyasada yer alan farklı hazır kahve çeşitlerinin yanında Jacobs cronat gold, ekonomik açıdan rahat alınabilir bir konumdadır. Özellikle işletmeler bazında, toptan alımlar için oldukça uygundur.

Satışa çıkarıldığı gramaj, ambalaj içine eksik olmayacak şekilde yerleştirilir. Gramajda asla yanılma yaşanmaz.


Jacobs Cronat 500 gr Gold Hazır Kahve Tüm Kahve Makineleri İçin Uygun mudur?

Hızlı hazırlanma yönteminin sağladığı pratik bir içime imkan tanır. Kendi yönteminin yanı sıra, tüm kahve makineleri ile uyumluluk gösterir. Jacobs cronat gold, aynı pratikliği, bu makinelerde kullanıldığında da mümkün kılar.


Jacobs Cronat 500 gr Gold Hazır Kahve Kaliteli midir?

Üretiminde kullanılan kahve çekirdekleri, en uygun yerlerde yetişen kaliteli çekirdeklerdir. Hazır kahve haline getirilmek için uygulanan her aşama, çekirdeklerin özündeki aroma ve tat korunacak şekilde, dikkatle gerçekleştirilir. Jacobs cronat gold, tazeliği ile bozulma yapmadan, her seferinde damakta enfes bir tat bırakır.

Çekirdekler, sıkı bir işçilik uygulanarak öğütülür ve hafif yapılarda granüller haline getirilir. Böylece suda kolayca çözülebilirler. Granüller ince olmalarına karşın özlerini korudukları için suya karıştıktan kısa süre sonra köpürmeyi sağlarlar.

Jacobs cronat gold, kaliteli kahve içme deneyimini sağlamanın, aroması en bol ve en keyifli yoludur.


Jacobs Cronat 500 gr Gold Hazır Kahve Yumuşak İçimli midir?

Ham çekirdek halinden defalarca işlem görerek granül haline getirilen Jacobs cronat gold, kahve çekirdeklerinin içindeki kendilerine has aroma ve lezzeti kaybetmez. Yumuşak içimi, rahatça tüketilmesi sağlar. Kolay içimiyle beraber yoğun bir aromaya da sahiptir.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduJC201
MarkaJacobs
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.