TÜM KATEGORİLER

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

          

Depomol; ESNAF, KOBİ ve KURUMLARIN tüm sarf malzemleri ile gıda ambalajı ve paket servis malzemeleri gibi destek ürünleri konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. 

2006 yılından bugüne kadar faaliyet gösteren 1987 yılında ticari hayatına başlayan kurucuların desteği ile 2019 yılında yayına başlayan sitemiz, ilk günden itibaren dağıtım ve tedarik konusunda sarf malzemeleri ile gıda ambalajında kaliteli ürünleri, uygun fiyatla ve en hızlı şekilde tedarik etmeyi hedeflemiştir.

Bu amaçla sarf malzemeleri, ambalaj ve ambalaj malzemeleri konusunda yeni trendleri sizin için araştırıyor, doğru kalitede yenilikçi ürünleri en uygun fiyatla tedarik etmeyi ilke ediniyoruz.

Müşterilerimizin daha düşük stokla çalışabilmesi için depomol.com olarak 1.500’ ün üzerinde ürünü her zaman stoğumuzda hazır bulunduruyoruz.

Hem toptan ve hem de perakende alışverişe olanak sağlayan palet, koli veya paket alım seçeneklerimiz ile farklı ürünleri tek bir kaynaktan ihtiyacınız kadar ve en uygun maliyetle almanıza önem veriyoruz.

Saat 12:00’ye kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyor ve işletmelerimize ambalaj malzemesi tedariğinde hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz.

depomol.com olarak, işinizde doğan maliyetlerinizi düşürürken değerli zamanınızı müşterilerinize ayırabilmeniz için çalışıyoruz.


                     

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.