TÜM KATEGORİLER

Karton Bardak Kapağı Delikli 8 oz 100'lü paket

Görsel 1
DepoPuan : 64
Fiyat:
63,99 TL + KDV
Havale / EFT:
72,95 TL
Aynı Gün Kargo
8 OZ KARTON KAHVE KAPAĞI :
İçeceklerinizi daha hijyenik ve pratik şartlarda tüketmek amacıyla kullanılan karton bardaklar ve bu bardak kapaklarının dayanıklılığı  ve sızdırmazlığı sayesinde, kahve  ya da içeceğinizin  yüzünüze sıçramasını ve dökülmesini engellenir. Kapaklarımız, tek kullanımlık ve ekonomiktir. Günümüz hareketli ve hızlı yaşam şartları gereği, kahve ve içeceğinizi metroda, arabanızda, alışveriş merkezinde, yolda, ofiste bulunduğuz her ortamda yanınızda taşıma ve içme imkanı sağlayan  8  Oz kahve bardağı kapağımız,  8 Oz  kahve bardaklarımızla uyumludur. 

Paket İçi : 100 adettir.

KARTON BARDAK KAHVE KAPAĞI TARİHÇESİ :
Kahve kapağına ilişkin ilk patent, 1934 yılında alındı ama bu sadece soğuk içeçekleri içindi. 1950 yılında James Reifsnyder, kilitlenen ilk kahve kapağını icat etti fakat bu kapağın içmek için açık kısmı yoktu. 1960'larda başlayan değişimlerle insanlar hareketli halde kahve içmeye başladılar. Eleven şirketi alıp götürmelik kahveyi ilk satan şirketti. 1967 'de Alan Frank ağzını kaldırıp indirebileceğiniz kapak icat etti. 1975'de ağız kısmı geriye alınıp kapağa yapıştırılabiliyordu.Giderek daha fazla kişi kahve almaya başladı. 1985 yılında seyahat kapağı tasarlandı. Bu kapak, kahvenin yüze sıçramaması için tasarlandı, diğer kapaklardan daha yüksek ve çıkıntılı ağzı vardı. Böylece kahvenin dudağınıza gelmeden hafif soğumasını sağlıyor,  burnunuzun geldiği kısımda ise küçük bir çukur kısım var böylece aromayı hissediyorsunuz. Küçük bir hava boşluğu bulunan bu kapakta, buharın dışarı çıkması ve vakum yaratması önleniyor. 
Yolda kahve içmenin, bir restoranda oturup porselen bir fincanda kahve içmek kadar keyifli olmasını sağlamak için,  düşünce ve tasarımın birleştiği bu kapakların daha birçok değişimine şahit olacağız. 


 
Diğer Özellikler
Stok KoduB8014
MarkaBenCup
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.