TÜM KATEGORİLER

Pipet Artistik Elegance 10mm x 30cm 50'li paket

Görsel 1
Görsel 2
DepoPuan : 57
Fiyat:
56,99 TL + KDV
Havale / EFT:
64,97 TL
Aynı Gün Kargo
ARTİSTİK PİPET : 
Pipet, kökeni Fransızca dilinden gelen, sıvı içecekleri bardak, şişe, karton veya teneke kutulardan kolayca içmek için içeceğin içine yerleştirilerek, içine doğru emme kuvvetiyle sıvıyı ağza ulaştıran ince plastik boru, kamıştır.  Artistik pipet, körüğünün, diğer körüklü pipetlere göre daha uzun olması nedeliyle kıvrılabilen, bükülebilen ve farklı şekillerin verilebildiği pipet türüdür. Özellikle çocuklu aileler tarafından, çocuklarının içeceklerini daha zevkli ve eğlenceli hale getirdiği için tercih edililirler. Artistik pipetle, davet ve kutlamalarda içecek sunumlarının hoş ve eğlenceli olmasını sağlanır.

PİPET KULLANIMININ AVANTAJLARI :
Pipet kullanarak, içeceğinizin yüzünüze ya da üzerinize dökülme riskini azaltmış olursunuz.
Pipet, yutma güçlüğü çeken engelli insanlar ve küçük yaş grubu çocuklar için içme konforu sağlar. 
Pipet, ağzın, teneke kutu ile direkt temasını engellediği için bu kutuların üzerinde bulunabilecek zararlı bakterilerden korunulmasını sağlar.
İçecek sunumuna renk, estetik ve şıklık katarlar.
Pipet kullanımı diş sağlığı açısından da olumludur. Çünkü; ister şekerli, ister şekersiz olsun tüm asitli içecekler ve soğuk içecekler dişlere zarar verir. Bu tip içeceklerin pipet kullanarak tüketilmesi, bu içeceklerin dişle temasını azaltarak, dişlerinizin maruz kalacağı asit oranını da düşürmüş olur.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ :
Hammadde : PP
Boyut          : 30 cm* Çap 10 mm
Paket İçi      : 50 adettir.
Körüklü, tek kullanımlık ve hijyeniktir.

 
Diğer Özellikler
Stok KoduD8042
MarkaKafem
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.