TÜM KATEGORİLER

Tela Bone Kutulu Mavi 100'lü paket Rhino

Görsel 1
Görsel 2
DepoPuan : 32
Fiyat:
37,99 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%15,8) :
32,00 TL + KDV
Kazancınız 5,99 TL
Aynı Gün Kargo

Kağıt Akordiyon Bone

Cerrahi bone olarak da bilinen kağıt akordiyon boneler hastaneler ve diğer sağlık kuruluşları, gıda üretim yerleri ve diğer hijyen gerektiren yerlere çalışanların saçlarından herhangi bir telin veya diğer istenmeyen yabancı maddelerin gıdaya veya çalışılan ortama düşmesine engel olurlar. Otomatik makinalarda el değmeden üretildikleri ve tek kullanımlık olduklarından aynı zamanda hijyeniktirler. Değişik renkleri, ölçüleri, kumaş kaliteleri olsa da kağıt akordeon bonelerin hepsinin ortak özelliği 100% polipropilen (PP) dokusuz tela kumaştan üretilmiş olmalarıdır. Bu kumaşın sahip olduğu hava geçirme özelliği ve kenarlarındaki yumuşak lastik sayesinde kullananın kafasını sıkmaz ve saçlarda terlemeye yol açmaz. Yukarıda bahsedilen değişik çeşitlerden birkaç tanesi hakkında bilgiler aşağıda özet olarak sunulmuştur.

Beyaz Renkli Kağıt Akordiyon Bone

Beyaz genelde kullanılan renktir. Beyaz akordeon boneler de kenarlarında kullanılan örme lastiğin tek veya çift olmasına, boylarına göre değişik özelliklere sahiptirler.

Mavi Renkli Kağıt Akordiyon Bone

Özellikle beyaz rengin hakim olduğu gıda üretim yerlerinde (süt ürünleri, unlu mamüller vs), düşük bir ihtimal de olsa, beyaz renkli kağıt akordeon bonelerin parça (veya bütün olarak) gıdaya karışma durumları olabilir. Gıdaya karışabilecek bone veya bone parçalarını kolaylıkla farketmek için müşterilerimizin isteğine göre mavi (veya yeşil) bonelerimiz mevcuttur. Diğer yandan mavi (veya yeşil) renkli kağıt akordeon boneler bir işyerindeki değişik bölümlerde çalışan elemanların da kolaylıkla algınlanmasına yarar. Bu özellikler haricinde mavi boneler beyaz bonelerin sahip oldukları diğer özelliklere de sahiptirler.

Yeşil Renkli Kağıt Akordiyon Bone

Özellikle beyaz rengin hakim olduğu gıda üretim yerlerinde (süt ürünleri, unlu mamüller vs), düşük bir ihtimal de olsa, beyaz renkli kağıt akordeon bonelerin parça (veya bütün olarak) gıdaya karışma durumları olabilir. Gıdaya karışabilecek bone veya bone parçalarını kolaylıkla farketmek için müşterilerimizin isteğine göre yeşil (veya mavi) bonelerimiz mevcuttur. Ayrıca, yeşil daha çok hastane ve diğer sağlık kuruluşlarında tercih edilen bir renktir. Son olarak, yeşil (veya mavi) renkli kağıt akordeon boneler bir işyerindeki değişik bölümlerde çalışan elemanların da kolaylıkla algınlanmasına yarar. Bu özellikler haricinde yeşil boneler beyaz bonelerin sahip oldukları diğer özelliklere de sahiptirler.


 

Diğer Özellikler
Stok KoduE6034
MarkaRhino
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.